Proč zvolit závěsné WC a předstěnový systém

Rekonstruujete WC nebo plánujete jak postavit nové?¨Potom jistě i Vy přemýšlíte, jaká instalace je ta nejvhodnější. V úvahu pak většinou přichází dvě varianty - volně stojící nebo závěsné zabudované do zdi.

V tomto článku popíšeme výhody druhé možnosti - předstěnový systém pro montáž závěsného WC může ušetřit spoustu peněz, práce a vhodně zmodernizovat Vaši toaletu.

 Mezi ty největší výhody předstěnového modulu patří:

  • možnost umístit ho skoro kdekoliv
  • možnost zvolit si výšku instalace modulu, tím pádem i samotného závěsného WC
  • vysoká nosnost - až 400 kg
  • úspora vody
  • tichý provoz
  • zjednodušení úklidu a po estetické stránce taky dobře vypadají

S instalací si nelamte hlavu...

Díky široké nabídce předstěnových systémů se ceny modulů pohybují cca od 2500 výše. Jsou tedy i cenově dostupné a dají se zabudovat opravdu kdekoliv - zkrášlí klasické WC, pomůže s řešením zabudování do sádrokartonu i do bytového jádra, montážní rám se v některých případech dá ukotvit i na nerovný povrch, čímž odpadává pracné zarovnávání zadní stěny. Dále se nabízejí i moduly pro osoby se sníženou hybností i moduly pro suchou instalaci (do prostoru). Na trhu tyto výrobky zastupují např. firmy Alca Plast, Geberit, Sanit nebo Grohe.

WC modul s krytem AlcaPlast , modul do sádrokartonu Geberit , Sádromodul AlcaPlast pro osoby se sníženou hybností

Bez hluku, bez bakterií, bez starostí...

Zavěšením klozetu získáte snadno přístupný prostor, který Vám usnadní úklid a zajistí skvělou čistotu Vaší koupelny. Napouštění je velmi tiché díky instalaci před stěnu (možno ještě odhlučnit izolační deskou). Z celé instalační sady je pak vidět jen samotné zavěšené WC a ovládací tlačítko nádrže, což může skvěle podtrhnout celkový design a opticky zvětšit celý prostor WC.

Dobře vypadají, skvěle slouží...

Ovládací tlačítka, propojená s nádrží modulu, bývají většinou rozdělena na 2 části. Umožňují splachování formou start/stop, nebo šetří volbu rozdělením na dvojčinné splachování a dávají tím možnost zvolit mezi malým a velkým množstvím vody při splachování. Široká nabídka zahrnující mnoho barev a vzhledů tlačítek i možnost podsvícení, z nich dělají nejen důležitý ovládací prvek, ale i skvělý designový doplněk.

Instalaci přestěnového systému zvládne každý dobrý a zručný kutil, nicméně pokud si nejste s instalací jisti, nebo je přestavba technicky složitější, je dobré se obrátit na proškoleného instalatéra.

Rekonstrukce WC

Širokou nabídku předstěnových systémů, ovládacích tlačítek i závěsných WC naleznete na www.levna-koupelna.cz nebo www.wellmall.cz.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace