Navrhněte si svoji koupelnu online!

Pokud se rozhodujete, jak má vypadat a fungovat Vaše budoucí koupelna, je dobré nic neuspěchat. Stejně jako ve všech odvětvích stavebnictví i zde platí pravidlo dvakrát měř, jednou řež.

Při promýšlení, kam umístit jednotlivé zařizovací předměty, aby dobře vypadaly, fungovaly a nezabíraly v koupelně moc místa je dobré použít návrhář koupelen online, ve kterém si můžete vše promyslet a odzkoušet.

VSTOUPIT DO KOUPELNOVÉHO NÁVRHÁŘE

V tomto rozhodování Vám může skvěle posloužit náš nový návrh koupelen online, v kterém si rychle, jednoduše a zdarma vyberete přesně ten typ, který splní Vaše představy. Také můžete použít šikovnou funkci k nacenění takto zařízené koupelny.

Jak na to?

Ovládání apikace je jednoduché, intuitivní a přináší spoustu užitečných funkcí. Nemusíte nic instalovat, vše je nezávazné a službu poskytujeme zdarma. K dispozici je zde klasické koupelnové vybavení jako vany, sprchové kouty, sprchové dveře, sanitární keramika, koupelnový nábytek, koupelnové radiátory a spousta běžných doplňků.

Nejprve si zvolíte tvar, který nejvíce odpovídá půdorysu Vaší koupelny. Následně zadáte rozměry koupelny a umístíte na své místo okna a dveře. Pak už můžete umisťovat jednotlivé zařizovací předměty na své místo.

Když už máte vybráno...

Jakmile si zařídíte koupelnu podle svých požadavků, můžete využít funkci Výběr produktů k nacenění. Díky ní se rychle dozvíte, kolik by Vás takto zařízená koupelna stála.Návrh s naceněním si také uložte, budete se k němu moci časem vrátit a upravit si ho, nebo vytiskněte. Takto připravený návrh se skvěle hodí například pro konzultace s instalatérem, nebo jen pro pochlubení se ostatním :-)

Věříme že i pro Vás bude Návhář Levné koupelny užitečný a pomůže Vám v rozhodování, jak si koupelnu zařídit.

 

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace