Koupelnové doplňky

U koupelnových doplňků klademe důraz nejen na funkčnost, ale musí skvěle doladit celkový design koupelny.

Je třeba zvolit vhodné materiály, odolné proti vlhkému prostředí koupelny. Nejčatěji mosazné s povrchovou úpravou chrom – jedině s takovouto kombinací Vám doplňky vydrží co nejdéle bez zrezivění.

Někteří výrobci nabízejí levnější produkty vyráběné z jiných slitin. Takové Vám však nevydrží ani po dobu záruky. Kov se kombinuje se sklem, dřevem, keramikou atd. Samostatnou kapitolu tvoří doplňky z plastů.

Máte v koupelně mnoho přípravků a věcí potřebných ke každodenní hygieně? Dejte jim řád a organizaci za pomocí KOUPELNOVÝCH DOPLŇKŮ.

Na výběr máte z mnoha výrobců i prodejců, kteří nabízejí různý design, barvu, materiály ... Přikláníte se raději ke klasice či modernu? Milujete retro, preferujete určitou barvu? - výběr je opravdu veliký. Vybírejte v souladu s Vaším vkusem a celkovým konceptem koupelny.
 

PAMATUJTE SI:

CÍTIT SE SKVĚLE V KOUPELNĚ MUSÍTE HLAVNĚ VY a VAŠE RODINA !!!

 

V klasické koupelně najdeme vanu či sprchový kout (šťastnější z nás mají v koupelně oboje :-D). Nezbytností je také umyvadlo, většinou v kombinaci se skříňkou.

Ale právě doplňky jsou pomyslnou třešničkou na dortu, která Vaši koupelnu zútulní a krásně doladí ...

Nábídka koupelnových doplňků je velmi rozsáhlá: háčky, věšáky, poličky, držáky na zubní kartáčky, mýdlenky, ale i madla, odpadkové koše, koše na špinavé prádlo atd. Na toaletu neodmyslytelně patří držák toaletního papíru a WC štětka.

Na zeď nebo na podlahu?

Doplňky můžeme lepit speciálními lepidly – pomoci horkého vzduchu lze sundat a předělat jinam. Zavěsit na obklad pomocí vyvrtaných šroubů, či připevnit pomocí "přísavek". Pokud máte více prostoru lze zvolit i doplňky k postavení na zem, což je ale při vytírání podlah nepraktické.

 

Co kam pořídit? Na co nezapomenout?

VE SPRCHOVÉM KOUTU

kromě sprchové baterie, která se dá také považovat za doplněk, najdeme poličky na odkládání sprchových gelů a šamponů. Je vhodné volit z nabídky drátěného programu, aby mohla vody odtékat do vaničky. Velice nadčasově a elegantně vypadají dávkovače mýdla montovány přímo ve sprchovém koutě.

Nejenom senioři, děti a tělesně postižení ocení sprchová sedátka, ale i ti co chtějí pod tekoucí vodou srávit více času. Nezabírají prakticky žádné místo, při nepoužívání jdou sklopit na stěnu a vyrábí se v mnoha atraktivních designech. Nosnost takových pomocníků dosahuje u vybraných typů až do 150 kg. Do sprchového koutu si milovníci hudby mohou namontovat i rádio.

 

 

VANOVÉ DOPLŇKY

jsou nejenom praktickými pomocníky, ale dokáží nám po dni stráveném v práci, pomoci při odpočinku a relaxaci ve vaně. K těm praktickým patří madla na pomoc při vstávání, háčky na ručníky, ale i poličky a košíky na odkládání kosmetických přípravků. Příjemný pocit podtrhnou podhlavníky nebo podnosy či stolečky do vany k odložení knihy či sklenky vína.

Opět nezapomínejte, že k doplňkům patří i vanové baterie. Ať už zvolíte nástěnnou, stojánkovou nebo luxusní podmítkovou, myslete na to.

K doplňkům samozřejmě počítáme i vanovou zástěnu – v nabídce najdete mnoho různých tvarů, rozměrů a použitých materiálů. Zástěnu lze nahradit i tyčí s koupelnovým závěsem.

 

K UMYVADLOVÝM DOPLŇKŮM

bezesporu patří mýdlenka či dávkovač na tekuté mýdlo.

Dále se neobejdete bez držáku zubních kartáčků, pasty a skleničky na ústní hygienu. Větší či menší poličky na odkládání krémů, líčidel, holení, parfémů,… atd. Umyvadlová baterie by měla korespondovat s baterií vanovou či sprchovou. Volte vodovodní baterie stejného výrobce a série

Ženy jistě ocení koupelnové zrcátko při líčení muži zase při holení, díky kloubů a kolejniček jde se zrcadlem manipulovat. Můžeme volit variantu s osvětlením nebo bez osvětlení.

Mezi ostatní koupelnové doplňky patří i odpadkové koše a koše na špinavé prádlo.

V neposlední řadě je třeba "dokrášlit" toaletu. Nezbytný doplněk je držák toaletního papíru a toaletní WC štětka. V dnešní době už je standard, pořídit si na toaletu umývátko. Poté se neobejdete bez háčku na ručník a mýdlenky.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace