Interiérové shrnovací dveře

Pokud vybíráte, nebo už vlastníte interiérové shrnovací dveře, určitě Vás zaujaly jejich přednosti, mezi které patří především:

  • úspora místa ve vašem interiéru
  • moderní a atraktivní vzhled - mnoho provedení (klasické barvy nebo imitace dřeva)
  • díky použitým materiálům si prakticky nemusíte lámat hlavu s údržbou
  • dlouhá životnost
  • výroba dveří na míru,atypické rozměry přesně podle Vašeho přání
  • spousta doplňků - plastové obložky, 27 druhů skel, barevné zámky, barevná madla atd...

Pokud ještě nejste rozhodnutí,které dveře vyberete,určitě navštivte web www.shrnovaci-dvere-interierove.cz, kde naleznete konfigurátor interiérových shrnovacích dveří. Zde si snadno, přehledně a levně vyberete z pestré nabídky největšího českého výrobce. Ať už hledáte shrnovací dveře plastové, shrnovací dveře koženkové, nebo shrnovací dveře na míru, najdete zde vše co potřebujete. Shrnovací dveře, které zde naleznete se dají rozdělit na:

Shrnovací dveře plastové Luciana

Tento typ se vyrábí ve variantách DESIGN - imitace dřeva a COLOR - jednobarevná provedení. Lze jej dovybavit spoustou doplňků a upravit si je přesně dle "obrazu svého".Také lze zvolit dvoukřídlé provedení se zavíráním do středu, díky čemuž se maximální šířka takto upravených dveří dostane až na 7 metrů! Shrnovací dveře Luciana se dodávají složené a je na ně prodloužená záruka 5 let, i proto se řadí mezi nejoblíbenější modely.

 

Shrnovací dveře PlatinumShrnovací dveře plastové Platinum

Shrnovací dveře plastové Platinum jsou typické rozměrným prosklením po celé délce každé lamely. Na výběr je z pěti barevných moderních dekorů. Lákadlem těchto shrnovacích dveří je především exkluzivní design skel, dvouvrstvá konstrukce lamel a velmi jednoduchá instalace.

 
 

Shrnovací dveře PioneerShrnovací dveře plastové Pioneer

Shrnovací dveře Pioneer patří díky velmi přiznivé ceně k nejprodávanějším shrnovacím dveřím na českém a slovenském trhu. Lamely dveří jsou opatřeny gumovým spojem, který zajišťuje velmi tichý chod dveří. Shrnovací dveře jsou dodávány v plném provedení bez prosklení.

 

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace